Szeretettel köszöntelek a Minden ami körül vesz közösségi oldalán!
http://mindennapjaink.network.hu/ és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb..
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
Minden ami körül vesz vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Minden ami körül vesz közösségi oldalán!
http://mindennapjaink.network.hu/ és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb..
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
Minden ami körül vesz vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Minden ami körül vesz közösségi oldalán!
http://mindennapjaink.network.hu/ és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb..
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
Minden ami körül vesz vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Minden ami körül vesz közösségi oldalán!
http://mindennapjaink.network.hu/ és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb..
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
Minden ami körül vesz vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Kis türelmet...
Bejelentkezés
Dicsekszünk azzal a reménységgel is, hogy részesülünk az Isten dicsőségében. (Róm 5,2)
Már nagyon régóta karácsony a kedvenc időszakom.
Szeretem a fényeket, díszeket, ünneplést, az ünnep érzését. Valamiért
viszont ez a legrosszabb időszak is egyben. Karácsony utolsó pár óráját
soha nem tudom élvezni. Tudom, hogy mindjárt elmúlik az ünnep, és 26-tól
már minden a régi lesz. Ekkor szoktam kétségbe esni. A reményt az adja,
hogy lesz még következő karácsony is. A következő visszaszámlálás meg
is kezdődik, mikor tudom, minden nappal kevesebb van már hátra kedvenc
időszakomig.
Szerintem a tanítványok is megtapasztaltak hasonló vágyakozást.
Jézust elvették tőlük a keresztre-feszítéskor. Utána feltámadt, és
felment a mennybe, újra magukra hagyva tanítványait. De a remény éltette
őket, hogy újra meg fogják látni őt.
Mindannak a felidézése, amire tanította őket, és amiket mondott,
szemüket és szívüket a menny dolgai felé irányította. Nekünk is
hasonlóan reményre van szükségünk, ami átsegít a mindennapokon. Ez a
remény Krisztus, aki az év minden napján velünk van. Ez a remény legyőzi
a kétségbeesést, és elkísér minket addig a napig, amíg meglátjuk őt
szemtől szembe.
Imádság: Hűséges Istenünk, kérünk, bátoríts minket, amikor elkeseredünk, és segíts a benned való reménységbe kapaszkodnunk. Ámen.
A Krisztusban való remény elűzi a kétségbeesést.
|
|
|
Szántó Imréné Mária írta 5 napja a(z) Azt hiszed, hogy minden rendben van. blogbejegyzéshez:
Istennek naponta hálát adsz, hogy így, együtt csendes ...
Szántó Imréné Mária írta 5 napja a(z) Aranyosi Ervin - Vidám reggelt blogbejegyzéshez:
Mosolygós, szép napot kívánok!
Szántó Imréné Mária írta 5 napja a(z) Istenmorzsák mindennapra. fórumtémában:
Imádság Uram, taníts engem csendben, tiszta szívvel veled ...
Szántó Imréné Mária 5 napja új blogbejegyzést írt: Napi evangélium 2026. június 17. – Szerda
Szántó Imréné Mária írta 1 hete a(z) Bölcs idézet. fórumtémában:
Ne az arcról ítélj, ne a külső után. A lélek mutatja meg, kik ...
Szántó Imréné Mária írta 1 hete a(z) Csodás napot kivánok sok szeretettel!!!!! 3 képhez:
"Légy hasonló az égen szálló madárhoz..., aki a ...
Szántó Imréné Mária írta 1 hete a(z) VERS fórumtémában:
Sárhelyi Erika: Hétköznapi józanság Csak apró...
Szántó Imréné Mária 1 hete új blogbejegyzést írt: Ambrus Balázs: Oly szépek...
Szántó Imréné Mária írta 2 hete itt:
Vidám hétvégét, kellemes időtöltést kívánok mindenkinek!
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) Üzenetek egymásnak. fórumtémában:
Legyen ma is szép napunk!
E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu
Kapcsolódó hírek:
TISZTESSÉGES VÁLASZ
Ady Endre: Karácsonyi rege