Szeretettel köszöntelek a Minden ami körül vesz közösségi oldalán!
http://mindennapjaink.network.hu/ és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb..
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
Minden ami körül vesz vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Minden ami körül vesz közösségi oldalán!
http://mindennapjaink.network.hu/ és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb..
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
Minden ami körül vesz vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Minden ami körül vesz közösségi oldalán!
http://mindennapjaink.network.hu/ és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb..
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
Minden ami körül vesz vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Minden ami körül vesz közösségi oldalán!
http://mindennapjaink.network.hu/ és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb..
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
Minden ami körül vesz vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Kis türelmet...
Bejelentkezés
Ma reggel három hófehér nyuszi köszöntötte a gyerekeimet.Élők,nem plüs vacakok.A kicsi fiam Bendegúz könnyes szemekkel mondta anya ez a legjobb húsvétom(még csak négy éves).Azóta nem kell a tévé ,és semmi más csak a nyuszik.Inga járatban nyilik a hűtő hol egy répa hol kis káposzta indul kifelé.A lányok meg sumák módon,buzdítják mint legkisebbet, hogy hozzon még.Én csak azt remélem meg is érik a nyulak hogy, apánk haza érjen s csináljon nekik helyet.Mert a micsaládunk igazi állat bolond,ki ki a maga módján(Én a fazékba szánom,Ők meg kis kedvencnek).Már a férjem is le adta a rendelését, s most majd az ünnepek után kereshetek kis birkát is.Hát igen ilyen ez a vidéki élet,így húsvét tájékán.Meg van a boldogságuk s nekem csak ez számít.
|
|
|
Szántó Imréné Mária írta 3 napja a(z) Csodás napot kivánok sok szeretettel!!!!! 3 képhez:
Szép napot kívánok kedves látogatóimnak
Szántó Imréné Mária 3 napja új blogbejegyzést írt: ❤️ Kellemes napot kívánok minden ismerősnek. ❤️
Szántó Imréné Mária írta 1 hete a(z) Azt hiszed, hogy minden rendben van. blogbejegyzéshez:
Istennek naponta hálát adsz, hogy így, együtt csendes ...
Szántó Imréné Mária írta 1 hete a(z) Aranyosi Ervin - Vidám reggelt blogbejegyzéshez:
Mosolygós, szép napot kívánok!
Szántó Imréné Mária írta 1 hete a(z) Istenmorzsák mindennapra. fórumtémában:
Imádság Uram, taníts engem csendben, tiszta szívvel veled ...
Szántó Imréné Mária 1 hete új blogbejegyzést írt: Napi evangélium 2026. június 17. – Szerda
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) Bölcs idézet. fórumtémában:
Ne az arcról ítélj, ne a külső után. A lélek mutatja meg, kik ...
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) Csodás napot kivánok sok szeretettel!!!!! 3 képhez:
"Légy hasonló az égen szálló madárhoz..., aki a ...
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) VERS fórumtémában:
Sárhelyi Erika: Hétköznapi józanság Csak apró...
Szántó Imréné Mária 2 hete új blogbejegyzést írt: Ambrus Balázs: Oly szépek...
E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu
Kommentáld!