Szeretettel köszöntelek a Minden ami körül vesz közösségi oldalán!
http://mindennapjaink.network.hu/ és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb..
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
Minden ami körül vesz vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Minden ami körül vesz közösségi oldalán!
http://mindennapjaink.network.hu/ és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb..
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
Minden ami körül vesz vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Minden ami körül vesz közösségi oldalán!
http://mindennapjaink.network.hu/ és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb..
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
Minden ami körül vesz vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Minden ami körül vesz közösségi oldalán!
http://mindennapjaink.network.hu/ és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb..
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
Minden ami körül vesz vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Kis türelmet...
Bejelentkezés
augusztus 25.
AZ ARANYPÁLCA
"Eszter felöltözött
királyiasan, és megállt a király háza ellenében... Amint meglátta a király
Eszter királynét... kinyújtotta a király Eszterre az aranypálcát." Eszter
5,2
Ha szolgálatba mégy, jó volna királyiasan felöltözni, hogy tiszta
legyen a szíved, a gondolkozásod. Érzitek-e, hogy imádságban is milyen nehéz
eljutni "a belsõ udvarba"? A legnagyobb bajom, hogy nem jutok imádságban a
királyi szék elé. Imádságomban oda kell jutni, ahol belátok a mennybe, ahol
odalátok Isten szentségéhez. Érzed-e ezt a feszült pillanatot? Most derül ki, mi
történik Eszterrel, aki idemerészkedett anélkül, hogy hívták volna. Azt mondja
az Ige: "Meglátta a király Eszter királynét, hogy áll az udvarban, kegyet talált
szemei elõtt." Vajon megláthat-e minket az Úr, amint itt állunk? Ha megtalálod
Vele a kapcsolatot, az a legnagyobb ajándék. Ha várat, tudsz-e várni? Tudsz-e
megalázkodni, hogy állsz a küszöbön, míg meglát a Király? "Amint meglátta" - ha
igazán társa vagy, akkor tudod, mindig kegyelem, ha ránk tekint. Nekünk semmi
nem jár. Sem meghallgattatás nem jár, sem ránk tekintés, sem szeretet - csak
kárhozat. Amint egy kicsi jog van a szívedben, nem fog rád teki nteni. Az Úr
csak az õ szolgálóleánya alázatos állapotára tekint (Lk 11,48). "És kinyújtá
Isten Eszterre az aranypálcát." Mióta Jézus Krisztus eljött, ki van nyújtva az
aranypálca, a kegyelem. Bizalommal járulhatsz a kegyelem királyi székéhez.
Amikor meglátta Eszter a kinyújtott pálcát, odament. Amikor Isten kinyújtja -
újra érezheted, hogy nem elmélet számodra Isten kegyelme, hanem valóság. A
király megkérdezte: "Mi kell néked, Eszter királyné? És mi a kérésed?" Isten
kérdez - és a lehetõségek korlátlanok.
|
|
|
Szántó Imréné Mária írta 3 napja a(z) Csodás napot kivánok sok szeretettel!!!!! 3 képhez:
Szép napot kívánok kedves látogatóimnak
Szántó Imréné Mária 3 napja új blogbejegyzést írt: ❤️ Kellemes napot kívánok minden ismerősnek. ❤️
Szántó Imréné Mária írta 1 hete a(z) Azt hiszed, hogy minden rendben van. blogbejegyzéshez:
Istennek naponta hálát adsz, hogy így, együtt csendes ...
Szántó Imréné Mária írta 1 hete a(z) Aranyosi Ervin - Vidám reggelt blogbejegyzéshez:
Mosolygós, szép napot kívánok!
Szántó Imréné Mária írta 1 hete a(z) Istenmorzsák mindennapra. fórumtémában:
Imádság Uram, taníts engem csendben, tiszta szívvel veled ...
Szántó Imréné Mária 1 hete új blogbejegyzést írt: Napi evangélium 2026. június 17. – Szerda
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) Bölcs idézet. fórumtémában:
Ne az arcról ítélj, ne a külső után. A lélek mutatja meg, kik ...
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) Csodás napot kivánok sok szeretettel!!!!! 3 képhez:
"Légy hasonló az égen szálló madárhoz..., aki a ...
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) VERS fórumtémában:
Sárhelyi Erika: Hétköznapi józanság Csak apró...
Szántó Imréné Mária 2 hete új blogbejegyzést írt: Ambrus Balázs: Oly szépek...
E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu
Kommentáld!