Szeretettel köszöntelek a Minden ami körül vesz közösségi oldalán!
http://mindennapjaink.network.hu/ és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb..
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
Minden ami körül vesz vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Minden ami körül vesz közösségi oldalán!
http://mindennapjaink.network.hu/ és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb..
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
Minden ami körül vesz vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Minden ami körül vesz közösségi oldalán!
http://mindennapjaink.network.hu/ és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb..
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
Minden ami körül vesz vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Minden ami körül vesz közösségi oldalán!
http://mindennapjaink.network.hu/ és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb..
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
Minden ami körül vesz vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Kis türelmet...
Bejelentkezés
Tulajdonképpen hol terem a szeretet? - kérdeztem egyszer egy anyát.
- Magról vetik - nevetett rám.
- És honnan szerzik hozzá a magot?
- Nem kell azt szerezni. Belőlünk magunkból pereg. S megfogan a tenyér simogatásában, a szem pillantásában és minden ölelésben.
- Öntözni nem kell?
... - Dehogynem. Jó szóval.
- Nem könnyel?
- Ments ég! A könny sós és kimarja a kis szeretet palánta hajtásait.
- Hát palántázni kell a szeretetet?
- Palántázni bizony. Elültetni még a szikes talajba is. Mert ha a szeretet nem terem, kihűl a föld.
- Úgy érted, hasztalan a nap heve, ha belülről nem fűt, semmit sem ér?
- Igen, így értem, mert emberközpontú világban élek, és emberként gondolkozom.
- Elsősorban mi hát a szeretet?
- Biztonság. Ha szeretsz és szeretnek, mindig van szövetségesed.
- És mi a szeretet másodsorban?
- Erő. Ha feltöltődsz vele, könnyebbnek érzed a batyut, mit az élet a válladra rakott.
- Szeretni mégsem mindig boldogság. Néha gyötrelem. Mégis érdemes szeretni?
- Csak azt érdemes!
|
|
|
Szántó Imréné Mária írta 1 napja a(z) Csodás napot kivánok sok szeretettel!!!!! 3 képhez:
Szép napot kívánok kedves látogatóimnak
Szántó Imréné Mária 1 napja új blogbejegyzést írt: ❤️ Kellemes napot kívánok minden ismerősnek. ❤️
Szántó Imréné Mária írta 1 hete a(z) Azt hiszed, hogy minden rendben van. blogbejegyzéshez:
Istennek naponta hálát adsz, hogy így, együtt csendes ...
Szántó Imréné Mária írta 1 hete a(z) Aranyosi Ervin - Vidám reggelt blogbejegyzéshez:
Mosolygós, szép napot kívánok!
Szántó Imréné Mária írta 1 hete a(z) Istenmorzsák mindennapra. fórumtémában:
Imádság Uram, taníts engem csendben, tiszta szívvel veled ...
Szántó Imréné Mária 1 hete új blogbejegyzést írt: Napi evangélium 2026. június 17. – Szerda
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) Bölcs idézet. fórumtémában:
Ne az arcról ítélj, ne a külső után. A lélek mutatja meg, kik ...
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) Csodás napot kivánok sok szeretettel!!!!! 3 képhez:
"Légy hasonló az égen szálló madárhoz..., aki a ...
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) VERS fórumtémában:
Sárhelyi Erika: Hétköznapi józanság Csak apró...
Szántó Imréné Mária 2 hete új blogbejegyzést írt: Ambrus Balázs: Oly szépek...
E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu
Kommentáld!